"Ereğli'ye nasıl ağabey olunur" diye sordu ve...

"Ereğli'ye nasıl ağabey olunur" diye sordu ve...
12 Ekim 2018 Cuma 15:44

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Aday Adayı Muhammet Köse, Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetimine gerçekleştirdiği ziyarette, ilçede birlik ve beraberliğin sağlanması noktasındaki düşüncelerini Başkan Civelek ve yönetimi ile paylaştı.

Haber Merkezi - Karadeniz Ereğli ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) belediye başkanı aday adayı Muhammet Köse, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Civelek’i ziyaret etti. Odanın ikinci başkanı Ahmet Küçük ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, istişarelerde bulunan Köse, kentte tüm sivil toplum kuruluşları, siyasiler ve yerel yöneticiler arasında birlik ve beraberlik bağlarının güçlendirilmesi konularıyla ilgili düşüncelerini paylaşarak, Başkan Civelek ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulunulduğu bildirildi. 

Belediye Başkanlığına talip olan Köse, gerçekleştirilen ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Çok içten ve samimi bir toplantı oldu. Neden aday adayı olduğumu, hedeflerimizi, projelerimizi anlattık. Ereğli’de sivil toplum kuruluşları ve kurumlar arasındaki bütünlüğün sağlanması, birlik beraberliğin ortak akılda buluşturulması konularında da düşüncelerimi paylaştım. Görüşlerini aldım. Konuyla ilgili istişareler yaptık. Hepimiz aynı masada bir araya gelerek, düşüncelerimizi paylaşmalıyız. Ben ekibimle birlikte kurum ziyaretlerimi sürdüreceğim. Şoförler Odası ziyaretimizde ayrıca, Ereğli’ye nasıl ağabey olunur, nasıl öncülük edilir? Konularında da değerlendirmeler yaptık. Ziyaretlerimizi istişareler yaparak sürdürmeye devam edeceğiz.”

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek’te, Muhammet Köse’ye başarılar dilediğini söyleyerek, yapılan diyalogdan memnun olduğunu etti ve… “İnşallah aday olur. Kendisine, ‘Bize düşen ne varsa her şeye hazırız’ dedim. Ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi ilettik,” dedi.       

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz