AKŞENER, EREĞLİLİLERLE BAYRAMLAŞACAK

AKŞENER, EREĞLİLİLERLE BAYRAMLAŞACAK
14 Haziran 2018 Perşembe 13:23

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Meral Akşener’in, bayramın ikinci günü Karadeniz Ereğli’de miting vereceği öğrenildi.

Haber merkezi -  İYİ resmi internet sitesinden alınan bilgiye göre, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü (16 Haziran 2018 Cumartesi), Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde,  Atatürk Bulvarı-Amfi Tiyatro’da saat 15:30’dan itibaren halka hitap edeceği belirtildi.

Bu arada, İYİ Parti'nin Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatından konuyla ilgili şu ana kadar resmi bir bildiri gelmemesi de dikkat çekti. Akşener'in geleceği ilk olarak İYİ Parti'nin resmi sitesinden öğrenilmiştir.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz