Alaplılı esnaftan eğitime kitap desteği

Alaplılı esnaftan eğitime kitap desteği
12 Ekim 2018 Cuma 16:19

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren İlkay Ustanın yeri sahibi İlkay Türk, Gümeli İlk ve Ortaokuluna hikâye ve masal kitabı desteğinde bulundu.

Gümeli beldesi ilk ve ortaokuluna bir koli hikâye ve masal kitabı desteğinde bulunan Türk, “Okulumuzdaki öğrencilerimizin eğitimine katkı sunabilmek ve bir nebze olsun hayatlarına dokunabilmek için kitap desteğinde bulunduk. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir” dedi.

Gümeli İlk ve Ortaokulu Müdür Vekili Soner Arslanoğlu’da “Alaplı’mızda lokanta işleten İlkay Türk okulumuz kütüphanesine 1 koli hikaye ve masal kitabı desteğinde bulundu. Okul idaresi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz