Dolandırıcıların yeni yöntemi!

Dolandırıcıların yeni yöntemi!
12 Ekim 2018 Cuma 16:19

Yenihaber

Zonguldak Valiliği halkı dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı.

Haber Merkezi – Zonguldak Valiliği Halkla İlişkiler Müdürlüğünden, 12 Ekim 2018 Cuma yapılan açıklamada, değişik yöntemlerle artış gösteren dolandırıcılık hadiselerine karşı dikkatli olunması uyarısında bulunularak şöyle denildi: 

“Son günlerde Valiliğimizin adı kullanılarak, kaymakamlıklarımızdan, resmi kurumlardan ve vatandaşlarımızdan çeşitli adlar altında yardım talebinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Mağduriyet yaşanmaması amacıyla resmi onaylı yardım toplama izin belgesi olmayan yardım taleplerine itibar edilmemesi, Valiliğimizin adı kullanılarak yapılan izinsiz yardım toplama faaliyetlerinin emniyet birimlerine bildirilmesi hususu kamuoyuna saygıyla arz olunur.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz