Hastanenin önünde cirit atıyorlar... (video)

Hastanenin önünde cirit atıyorlar... (video)
3 Temmuz 2018 Salı 16:52

Timuçin ÖZAT

Bu görüntüler Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde bir yakını hastanede tedavi gören hastanın amatör kamerası tarafından kayda alındı.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde,  Devlet Hastanesi Enfeksiyon (İntaniye) Hastalıkları Bölümü’nde tedavi gören bir hasta tarafından çekilen görüntüler, adeta skandala yol açtı.

Yaklaşık 2 haftadır tedavi gören hasta tüm yetkililere bilgi verdiğini söylediği halde hiçbir önlem alınmadığını iddia ederek, son çare olarak, konuyu medyaya yansıtmak zorunda kaldığını belirtti.

Videoya çekilen görüntülerde servisin balkonunda farenin gezdiği görünüyor.

Konuyla ilgili hastane yetkililerinden henüz bir açıklama gelmezken, kamuoyu açıklama bekliyor.

 

Yorumlar
  • -ÜLKÜ
    4 Temmuz 2018 Çarşamba 11:55

    KAPAN KURSUNLAR BÜYÜKÇENE

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz