İNCİVEZ CADDESİNDE KALDIRIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

İNCİVEZ CADDESİNDE KALDIRIM ÇALIŞMASI BAŞLADI
9 Ekim 2018 Salı 17:04

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde13 yıl sonra sıcak asfalt yapılan ancak set ve kaldırımın olmaması nedeniyle su basması tehlikesi yaşanan üçler petrol ve incivez caddesi çamlık mevkisi arasındaki yolda Alaplı Belediyesi tarafından kaldırım çalışması başlatıldı.
Alaplı ilçesinde üçler petrol ve incivez caddesi çamlık mevkisi arasındaki 13 yıl sonra sıcak asfalt yapılan yolda set ve kaldırımın olmaması nedeniyle vatandaşlar ve esnafların olası bir yağmur da su basma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak şeklinde yapılan haberler üzere harekete geçen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin söz konusu cadde üzerinde kaldırım çalışması başlattı.
Cadde sakinleri talepleri üzerine olaya el atan Başkan Tekin’e teşekkür ederek, “ Alaplı Belediye Başkanımız Nuri Tekin, sağ olsun uzun yıllardır yapılmayan yolumuzu sıcak asfalt yaparak bizleri çileden kurtardı. Kendisine ve belediyemiz çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Ayrıca Başkanımız söz konusu caddede su basma tehlikesi ile karşı karşıya bulunmamız dolayısıyla talebimizi dikkate alarak olaya el atarak söz konusu cadde üzerinde kaldırım çalışması başlatmıştır. Biz cadde sakinleri olarak çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştular.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz