Şenay, hem kutladı hem de uyardı!

Şenay, hem kutladı hem de uyardı!
14 Haziran 2018 Perşembe 12:58

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli ilçesinde, Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Başkanı Bahattin Şenay, yönetim kurulu adına Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Haber merkezi - Bayramın huzur, mutluluk ortamında geçmesini dileyen EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Şenay şu ifadelere yer verdi: “Ailelerimizle birlikte en güzel anıları birlikte paylaşmak ve hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramlarını yönetim kurulu adına kutluyor, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar temenni ediyorum.

SÜRÜCÜLERE UYARI!

Bu arada, her bayram yollarda maalesef tüm uyarılara rağmen trafik yoğunluğuna, dikkatsizliğe ve aşırı hıza bağlı olarak çok üzücü hadiseler yaşanıyor. Trafik kazalarına karşı sürücülerimize dikkatli olmaları, güzel bayram gününün en kötü güne dönüşmemesi için trafik kurallarına uymalarını tavsiye ediyorum. Huzurlu bayramlar…”

ERDEMİR YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Şenay ayrıca, ERDEMİR yönetimi tarafından  geçtiğimiz günlerde ERDEMİR emeklilerini bir araya getirerek gerçekleştirilen geleneksel iftar organizasyonu için teşekkürlerini sunarak; “ERDEMİR yönetimi her yıl geleneksel olarak emeklilerimize yönelik iftar veriyor. Bu tür organizasyonlarda emekliler bir araya geliyor. Bir süredir görüşmemiş arkadaşlarında buluşmasına vesile oluyor. ERDEMİR yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bu vesile ile ERDEMİR yönetimi, personeli ve tüm emeklilerimizin de Ramazan Bayramlarını kutluyorum” dedi.       

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz