Sevim Gazetecileri unutmadı

Sevim Gazetecileri unutmadı
11 Ocak 2018 Perşembe 20:18

Fedai KAÇAR

AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Adem Sevim'in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle düzenlediği birlik ve beraberlik kahvaltısına AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ile ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.

Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Adem Sevim zor ve meşaketli görevi yerine getiren Gazetecilerin bu anlamlı gününü kutladı. Alaplı da özel bir lokantada Alaplı İlçesinde görev yapan gazetecilere kahvaltı organize eden Sevim Gazeteciler gününü kutladı.
Basının görevinin gerçekleri bulup bozmadan kamuoyuna aktarmak olduğunu da belirten Sevim şunları söyledi. Başta Alaplı ve Zonguldak’ta görev yapan gazeteciler olmak üzere tüm Gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum. Gece gündüz demeden doğruları abartmadan kamuoyuna aktarma görevi olan gazetecilerimizi çalışmalarını yakından takip ediyor ve gelişmelerden haberdar oluyoruz. Bugün burada sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Doğru tarafsız yayın politikalarınızdan ötürü sizleri kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi. Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bosatancı’da Sevime’e teşekkür ederek, Sevim’in her zaman basının yanında olduğunu söyledi ve siyasi hayatında başarılar diledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz