Sporda şiddete ’hayır’ dediler

Sporda şiddete ’hayır’ dediler
9 Nisan 2018 Pazartesi 10:54

Zonguldak’ta Polis Haftası etkinlikleri kapsamında pist koşusunda dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Zonguldak’ta Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında pist koşusunda dereceye giren sporcular ödüllendirildi. 300 metre yıldız kızlar kategorisinde Elçin Emir, Gökçenur Çakmak, Betül Yanık, İrem Gündüz ve Elanur Özdoğan’a madalyaları takdim edildi.

300 metre yıldız erkekler kategorisinde ise Işık Can Çubukcu, Abdullah Hasan, Miraç Öztürk, Ayberk Aksu ve Kerem Gündüz’e de madalyaları ile birlikte hediyeleri verildi.

Çocuk Şube Müdürü Gülsüm Uğur sporculara ödüllerini verirken birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan Erkek İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine ’sporda şiddete hayır’ yazılı Zonguldak Kömürspor formaları hediye edildi. Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’nın desteği ile Polisevi’nde misafir edilen 81 hafızlık öğrencisi ardından Zonguldak Kömürspor - Giresunspor maçını izledi.

Stadda ise kadın güvenlik ile kadın polisler görev aldı.

 Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz