Başkan Posbıyık'tan 23 Nisan mesajı Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı... Başkan Posbıyık'tan 23 Nisan mesajı Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı... PaylaşTweetleGooglePaylaş Paylaş Tweetle Paylaş Paylaş Yazdır 22 Nisan 2023 - 17:17 Bu haber 2286 defa okunmuştur. YORUMLAR0 Yorum adlı kullanıcıya cevap; 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı belediye başkanı halil posbıyık yenihaber CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE KONSERLER OLACAK KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ, YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR Operasyon sürüyor: 4 ocak kapatıldı KAYMAKAMLIK “KRİZ MASASI” TOPLANDI - YANGINDA ARI KOVANLARI ZARAR GÖRDÜ… - Zonguldak’ta çok şiddetli ve gök gürültülü yağış bekleniyor. FINDIK EN AZ 160 TL OLMALI SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLANDI… Balbaloğlu ekibiyle birlikte CHP’ye katıldı - YAVUZ AİLELERİNDEN DÜĞÜNE DAVET… - ÜNLÜ SANATÇI RAMAZAN ÇELİK ALAPLI'YA GELİYOR… KDZ. EREĞLİ, YAĞMUR OKUR’LA FESTİVALİ YAŞADI ENDÜSTRİYEL MİRAS ROTASI GEZİSİ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK SOKAKTA PİYANO ETKİNLİĞİ İLGİ GÖRÜYOR STAND UP VE DANS GÖSTERİLERİ COŞTURDU Ereğli Belediyespor`da şok açıklama... Gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihat Tutkun son yolculuğa uğurlandı.. 123456789101112131415 Bu Haberler de İlginizi Çekebilir - NESLİ - "İşimizi aşkla yapıyoruz" (Foto galeri) "Kaçmaz"ların anıları kent müzesinde yaşatılacak... TÜRKİYE'de 9'uncusu KDZ. EREĞLİ'de (Foto galeri) Vali Tutulmaz, çocuklara ve gençlere seslendi "Bir asırdan fazla süredir yüreklerimizi ısıtmaya devam etmektedir" Milletvekili adayı Uysal'dan 23 Nisan mesajı
YORUMLAR