İBRAHİM SEZER ELMATEPELİLERİN UMUDU OLDU

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer Elmatepe’de Seçim Bürosu’nu açarak Miting gerçekleştirildi.

İBRAHİM SEZER ELMATEPELİLERİN UMUDU OLDU

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer Elmatepe’de Seçim Bürosu’nu açarak Miting gerçekleştirildi.

İBRAHİM SEZER ELMATEPELİLERİN UMUDU OLDU
11 Mart 2024 - 00:53

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer Elmatepe’de Seçim Bürosu’nu açarak Miting gerçekleştirildi.
Sezer “Elmatepelilere her seçimde yapamadıklarından bahsederek oy istemeye geliyorlar.”
BURANIN EKSİĞİ SADECE DORUKTAN GELEN YOL YA DA ASFALT DEĞİL
Sezer Elmatepelilere hitaben, “Elmatepeliler! Her seçimde size gelerek eksikliklerinizden bahsediyorlar. Mahallenin eksiği birkaç kalemden ibaret değil. Sadece Doruk’tan gelen yol ya da asfalttan ibaret değil. Bunlar şimdiye kadar zaten yapılmalıydı. Sizler bizim dönemimizde gerçek belediyecilik ile tanışacaksınız. Artık burada verilen vaatlere karnınızın tok olduğunu biliyorum. Bizler buranın şimdiye kadar söz verilip te yapılmayan eksiklikleri tamamlamanın yanında, yapacağımız projeler ile buranın ekonomik anlamda canlılık kazanacağı bir merkez haline getireceğiz. Elmatepeli işbirliği içerisinde olduğumuz iş adamları var. Onlarla birlikte sizler için çalışacağız. Elmatepe Mahallesi sanayi bölgesinin giriş noktasında olmasına rağmen bu tarz ilgisiz bir hizmeti de hak etmiyor. Biz Ereğli’mizin her kesimine her noktasına eşit hizmet getireceğiz. Size söz veriyorum.”
BOŞ VAATLERLE KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK
Ayrıca makamda oturan değil, sizler için sahada çalışan başkan olacağım! Milletvekillerimizle el ele vererek, İktidarın da gücünü yanımıza alarak, bu şehrin eksiklerini hızla tamamlayacağız. Çünkü boş vaatlerle kaybedecek 5 yılımız yok! Bizim insanımız hangi partiden olursa olsun, hangi siyasi görüşten olursa olsun, gencimizi yaşlımızı, esnafımızı işçimizi düşünerek yapacağım işlerle, ortak sevdası Kdz.Ereğli olan herkesin başkanı olacağım.
YALAN ALGI İLE BAŞKANLIK YOLUMUZU KESEMEYECEKLER
Esnaf kardeşlerim! Bu şehre 5 yıldır bir şey vermeyenler bana verdiğiniz destek karşısında sizleri tedirgin ediyorlar. Sessiz çoğunluktan korkuyorlar. Sizlerin verdiği destekle Belediye Başkanı olmamdan korkuyorlar. Bu nedenle şimdi benimle ilgili yalan algı yapma yarışına girdiler. Bu yalan algılarla başkanlık yolumuzu kesemeyecekler. Sizlere olan güvenim tamdır.
GERÇEK HİZMET NASIL OLDUĞUNU GÖSTERECEĞİZ
Milletvekili Saffet Bozkurt Sezer’in Elmatepe Mitinginde vekilliği döneminde birçok yatırımı Ereğli’ye kazandırdıklarını ve Sezer’le birlikte Ereğli’yi daha da üst seviyelere taşıyacaklarını ifade etti.
Bozkurt Elmatepelilerden, Belediye Başkanı Halil Posbıyık seçimden seçime çıkardığı proje kataloğu ile oy almaya çalıştığını belirterek, bu projelerin kaçının yapıldığının sorgulanmasını istedi. Son beş yıldır reel hiçbir hizmette olmadığını belirten Bozkurt “Dinamik, enerjik, proje adamı İbrahim Sezer’in gerçek hizmet ve belediyecilikte Elmatepelilere hizmet farkını gösterecektir.” dedi.
“MURAT SESLİ Mİ ADAY KUZENİ SESLİ Mİ ADAY?”
Milletvekili Bozkurt Elmatepelilere “Seçim sahnesinde yer alan Eski Belediye Başkanı Murat Sesli mi aday? Yoksa kuzeni olan Murat Sesli mi? Kendisi adaymış gibi hareket ederek oy isteyen eskiden Belediye Başkanlığı yapmış Murat Sesli var. Bir de ismi kullanılan ama siyasetten anlamayan kuzeni Sesli var. Bu halkı kandırmacan başka bir şey değil! Bu halkın kafasını karıştırmaktan başka bir şey değil. Seçim yarışını kazanamayacaklarını bildikleri halde İyi Parti ile Sesli bir olarak, Ak Parti’den oy bölmeye çalışıyorlar. Bunu iyi düşünün, iyi araştırın. Kaybedecek 5 yılımız yok.” diyerek uyarıda bulundu.
AZMAN “BU SEÇİM TARİHİ BİR FIRSAT”
Mitingde Kdz.Ereğli Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman’da Elmatepelilere seslendi.
Konuşmasında bu seçimin tarihi bir fırsat olduğunu ve Saffet Bozkurt vekilliği döneminde İbrahim Sezer’in de başkan olmasıyla Ereğli’nin çok daha farklı hizmet alacağından bahsederek, halktan Sezer’e tam destek istedi. Ayrıca yine Ereğli’nin en ücra köşesinden merkeze kadar olan tüm esnafların devletin kredi desteğinden yararlandırdıklarını ve yararlandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Bu haber 510 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum