AK Parti Zonguldak Milletvekilleri kayıt yaptırdı
28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor. AK Parti Zonguldak Milletvekillileri de kayıtlarını yaptırdı.
![AK Parti Zonguldak Milletvekilleri kayıt yaptırdı](https://www.eregliyenihaber.com/images/haberler/2023/05/ak-parti-zonguldak-milletvekilleri-kayit-yaptirdi.jpg)
29 Mayıs 2023 - 19:51
28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor. AK Parti Zonguldak Milletvekillileri de kayıtlarını yaptırdı.
Bu haber 1680 defa okunmuştur.
YORUMLAR